O mně

Už jako malá holka jsem se patlala máminými krémy. V 16 jsem za kosmetiku utrácela celé kapesné. Několik let jsem se věnovala péči o lázeňské pacienty.
Nyní mám malé kosmetické studio v centru Slaného. Chodíte si ke mně odpočinout a odcházíte usměvaví a krásnější.

Doma mám manžela, už 19 let stejného, a dvě prima holky. Ráda nakupuju a klidně tím strávím sobotní odpoledne. V kondici mě udržují kurzy pilates. Do pohody mě spolehlivě dostane vana plná horké vody.

Miluju svoji práci

Říkáte o mně..

Mám radost, protože spoustu z vás nachází v mém salónu oázu péče a relaxace. 

Janička je sluníčko a profesionál v jednom. Krásné prostředí, skvělý přístup a já jsem nadšená a věrná zákaznice. Mohu všem doporučit.🌷🌷🌷

Renata Marková
5/5

Paní Jana je velice příjemná žena , která rozumí svému oboru. Krásné prostředí a milá společnost. Všem doporučuji 🤝👍 každý si zaslouží chvilku relaxace a zde ji najde.

Lenka Vargová
5/5

Milé dámy, jelikož již velmi dlouhou dobu chodím na kosmetiku k paní Cimrmanové, tak postupem času se paní Jana nestala jen mou osobní koučkou v oblasti kosmetické, ale i dobrou přítelkyní. Velmi dlouho mi trvalo, než jsem ji „odpustila“, že mě vítá krásná, usměvavá, krásně nalíčená a nádherně oblečená. To vše umocněno tím, že je stejně stará (tedy vlastně mladá) jako já. A to byl ten kámen úrazu. Milé dámy, ona je vždy tak DOKONALÁ a já jsem si připadala jak slepička z kurníku (s nadsázkou).
A proto jsem si řekla, že budu k Janičce chodit pravidelně a budu po čase vypadat také tak krásně. A ANO, VYPADÁM 🙂
Jani, ty mě znáš a víš. DĚKUJI TI ZA TO, JAK BEREŠ NÁS ŽENY,  NEROZLIŠUJEŠ Z JAKÝCH JSME VRSTEV A VŽDY PRO NÁS MÁŠ NEJEN VLÍDNÉ SLOVO, PŘÍSTUP A PÉČI.
Pokud chcete opravdu TOP ošetření a poradenství hodné hvězd, zajděte k Janě a přesvědčte se sami jak je skvělá. DĚKUJI JANI.

Ivana Prokopová
5/5

Janičku doporučuji, velice příjemný, milý, ochotný a velice šikovný člověk! Svoji práci děla profesionálně!

Tereza Zeithamlová
5/5

Janička je nejlepší ze všech:) Nejen, že odvede naprosto perfektní práci, ale ještě si s ní skvěle pokecáte, takže se vám ani nechce domů😅
Doporučuju všema deseti!!!

female, portrait, avatar
Kristýna Johnson
5/5

Kosmetický salon Jany Cimrmanové vřele doporučuji. Vždy skvěle naladěná, profesionální, vstřícná, přívětivá, ochotná, komunikativní. Neustále se zdokonaluje, sleduje moderní trendy a každému poradí kosmetickou péči podle typu pleti.

Radka Koterová
5/5

Baví vás můj přístup? Stavte se...