Viděli jste někdy fotky nenalíčených celebrit? Vypadají úplně stejně, jako kažná z nás, když se ráno podívá do zrcadla. Proč tedy v televizi jsou o tolik krásnější? Je to zázrak jménem profi líčení. Profesionální vizážista ví, jak potlačit nedostatky a vyzdvihnout přednosti vaší tváře.
Udělám celebritu i z vás. A naučím vás, jak o sebe pečovat, abyste mohli být celebritami každý den. Přijďte se nechat nalíčit na svatbu nebo na ples. Přijďte se naučit, jak se líčit každé ráno. 

A buďte krásná při každé příležitosti!

Protože čas na změnu je právě teď. 

Pojďme si domluvit schůzku

Služby vizážistky pro vás

 • S čím mi pomůžete?

  Vizážistika se zabývá líčením a dekorativní kosmetikou. Pomohu vám zdůraznit vaši přirozenou krásu, podtrhnout váš styl, zorientovat se v akuálních trendech. Naučím vás, jak o sebe pečovat, abyste byla krásná i za 20 let, poradím, které barvy a odstíny s vámi ladí. Pro vaše důležité okamžiky jako jsou svatba, promoce, ples, fotografování nebo důležité obchodní schůzky nabízím speciální líčení, které bude výraznější, přesto přirozené, bude ladit s vaším oblečením a vydrží pefrektní po celou dobu. Protože v daný moment se chcete cítit prostě luxusně. 
   
 • Naučíte mě líčit se?

  Ano. V mém kurzu líčení vás nejprve naučím porozumět vaší pleti. Společně vybereme přípravky pro správnou péči. Potom se podíváme na to, jak pomocí dekorativní kosmetiky vyzdvihnout vaši krásu a zamaskovat nedostatky. Dozvíte se, jak opticky zúžit a prodloužit příliš kulatý obličej, jak skrýt kruhy a váčky pod očima. Ukážu vám, jak skrýt akné, růžovku, barevné skvrny nebo nežádoucí pihy ve tváři. Naučím vás, jak upravit obočí a nalíčit oči, aby nebyly zapadlé a vypadaly větší. Povíme si, co dělat s rozpláclým nosem a úzkými rty. Vybereme odstíny, které vám sednou. Vše si sami prakticky vyzkoušíte. Budete odcházet se spoustou typů, jak být jednoduše krásná každý den.

   

 • Mám problematickou pleť. Mohu se líčit?

  Samozřejmě můžete, jen musíte vybírat kosmetiku, která nebude vaší pleti ubližovat. Dnešní dekorativní kosmetika ve spoustě případů obsahuje také složky, které pomáhají kožní problémy léčit. Je třeba vybrat jen tu správnou. S tím vám také ráda pomohu. Mám mnohaleté zkušenosti s klasickou kosmetikou, ale také s péčí o lázeňské pacienty. Nejbojte se zaptat na vše, co vás ohledně vašeho vzhledu trápí. Spoustu věcí se dá vyřešit celkem jednoduše. 

   

 • Mám chuť dopřát si CELKOVOU PROMĚNU. Je to možné?

  Je. Ve spolupráci se salonem EVA a oděvy STORMfashion provádíme celkové proměny image spojené s hairstylovým, kosmetickým a fashion poradenstvím. Nechybí ani nafocení vašeho krásného nového já v ateliéru a od září, pro ještě věští relax, služby skvělého maséra. Je to bezva den, na který dlouho nezapomenete, a který vás posune dál. Nechte se inspirovat a sledujte náš facebook, kam dáváme příběhy nejnovějších proměn. A přijďte si také užít svůj den. 

Balíčky péče vizážistkyCeny jsou orientační. Přesná nabídka vždy podle rozsahu péče.

 • Svatební a speciální líčení
 • 800/1000Kč

 • cca 2hod
 • úprava pleti podkladovou bází

  aplikace kvalitního make-upu

  ošetření nedostatků korektorem

  zafixování pudrem

  úprava obočí

  precizní nalíčení očí

  zvýraznění rtů

  fixace kompletního make-upu speciálním přípravkem

 • objednat

Skvělý dárek

Služby vizážisty nebo odpočinkový den spojený s celkovou proměnou jsou perfektním dárkem, který ocení ženy všech věkových kategorií. Darujte své manželce, mamince, přítelkyni, kamarádce péči a pohodově strávený čas. Dejte ji vědět, že vám na ni záleží.

Zavolejte mi na 606 244 390

Nebo mi napište sem

Vytvořím pro vás speciální dárkový balíček. Může zahrnovat služby vizážisty, stylisty, kadeřníka, maséra, kosmetické poradenství, pedikúru, manikúru. Domluvíme se, co vše má obsahovat, aby co nejvíce potěšil.

Těším se.

Jana Cimrmanová