Ostříhat nehty na nohou zvládne každý. Obrousit ztvrdlou kůži pilníkem z drogerie stojí trochu víc námahy, ale ano zvládneme to. Jenže srovnávat samo doma ostrouhání paty a profesionální pedikúru je asi jako srovnávat rychlou sprchu s pobytem v lázních.

Kdo jednou pedikúru vyzkoušel, už nemůže jinak. Na malou dávku péče máte nárok i vy.

Přijďte si užít půl hodinku luxusu

Rezervovat termín

Na co se nejčastěji ptáte

 • Jak procedura probíhá?

  Vás a vaše nohy necháme nejprve zrelaxovat v masážní vaně s příjemně teplou vodou a roztokem změkčující soli. Ostříhám a vytvaruji vaše nehty, ošetřím kůžičku okolo nehtů. Pak se vrhneme na ztvrdlou kůži nohou. Plosky ošetřím pomocí skalpelu nebo kréda, pilníkem obrousím ostatní kožní přebytky. Součástí pedikúry je kompletní peeling nohou. Můžete si dopřát také zklidňující masáž nohou nebo zábal pro hloubkovou regeneraci. Na závěr vaše chodidla ošetřím kosmetickou vazelínou, která kůži zvláční a udrží ji déle měkkou jako v bavlnce. 
   
 • Jak je to s hygienou?

  Na hygienu jsem vážně pes a u pedikúry to platí dvojnásob. Všechny nástroje po použití sterilizuji a dočišťuji pomocí speciálního ultrazvukového čističe. Zásobou čistých ručníků se mohu směle srovnávat s průměrným penzionem. Hygyena a čistota u mě zaručena. Stoprocentně.

   

 • Je ošetření bolestivé?

  Ošetření je veskrze příjemná záležitost. Počáteční lázeň nohou zajistí, že kůže je na pedikúru připravená. Žádné necitlivé řezání nohou se nekoná. Díky mnohaleté praxi s jistotou rozeznám živou kůži od kožních přebytků. Pokud je pro vás stříhání nehtů podobný zážitek jako návštěva zubaře, stavte se na pedikúře. Je to komfortní způsob jak svým nohám dopřát přesně tu péči, kterou potřebují.

   

 • Jaké doplňkové služby si mohu objednat?

  Pro fajnšmekry ale i pro lidi, kteří si prostě jen touží odpočinout doporučuji masáž nohou. Je to překvapivě účinný způsob jak uvolnit celé tělo a odplavit nahromaděný stres. Pro intenzivnější regeneraci kůže na chodidlech nabízím výživný a hydratační zábal nohou. Samozřejmostí je odstranění kuřích ok a ošetření zarostlých nehtů. Na závěr mohu na nehty aplikovat lak třeba v barvě vašich sandálků. 

 • Pro koho není pedikúra vhodná?

  Budu se vás ptát, zdali nejste diabetik nebo zda neberete léky na ředění krve. Je to z důvodu větší náchylnosti k zánětlivým onemocněním. Pokud ano, budu si u vás dávat dvakrát větší pozor, ale i pro vás je pedikérské ošetření vhodné. 

   

Balíčky péče o vaše nohy

 • Pedikúra a masáž nohou
 • 400Kč

 • 60min
 • lázeň nohou

  odstranění zrohovatělé kůže

  odstranění kuřích ok

  úprava a leštění nehtů

  začištění kůže v okolí nehtů

  peeling chodidel

  masáž nohou

  aplikace výživného krému a olejíčku

 • objednat

Máte speciální přání?

Nenašli jste v balíčcích to, co hledáte? Vůbec nevadí. Vybrané procedury je možné objednat samostatně, nebo ve vámi preferované kombinaci.

Nabízím také služby kosmetického poradenství se zaměřením na řešení specifických problémů pleti, nehtů a dermakoporadenství.

Zavolejte mi na 606 244 390.

Nebo si zamluvte termím a dohodneme se na místě.

Rezervace tady

Těším se.

Jana Cimrmanová

Chcete mít pedikúru ZDARMA?

Ano, i to je možné.

Spolehlivý způsob, jak mít pedikúru zdarma je nechat se obdarovat poukazem na péči. Určitě se vás pořád někdo ptá, co si přejete k vánocům, narozeninám.

Stačí poslat odkaz

 

Pedikúru, jako dárek ode mě můžete získat také, pokud mi pomůžete s propagací mého salonu. Přivedete kamarádky, doporučíte mě na facebooku, napíšete recenzi.