Ruce jsou naší vizitkou. Nejen oblečení, upravený účes, také stav našich rukou vytváří první dojem. Jen málo z nás patří mezi šťastlivce, kterým příroda nadělila pevné a krásné nehty. Móda gelových náhražek, které vlastní nehty poškozují, je bohudík na ústupu. Vracíme se ke kráse přirozeně upravených rukou.  

Je to maličkost, která vám dodá na ceně.

Až příště podáte někomu ruku, zapamatuje si vás.

Domluvit termín pro své ruce

Vaše časté otázky

 • Co mám čekat, jak probíhá manikúra?

  Vaše ruce namočíme na několik minut do minerálního roztoku, který kůži krásně připraví pro další ošetření. Změklé kůžičky v okolí něhtů upravím a ošetřím regeneračním olejem. Speciálními pilníky upravím vaše nehty do požadovaného tvaru, plochy nehtů vyleštím a nanesu výživný lak s leskem. Po celkovém ošetření vám provedu lehkou masáž a promaštění rukou. Základní manikúra trvá asi půl hodinky. Za tu dobu vaše ruce zkrásní a omládnou o několik let. 
  Manikúra je vhodná a doporučovaná pro ženy i muže. Mužská manikúra se dokonce stává trendem poslední doby. Takže pánové, chcete-li zapůsobit, nebojte se přijít.

 • Co je to P-Shine?

  P-Shine je japonská manikúra zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Jedná se o tradiční postup s použitím pouze přírodních přípravků. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. Manikúra podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny, zpevňuje a dokonce chrání před nepříznivými vlivy z okolí. P-Shine je ideální při léčbě oslabených nehtů po odstranění akrylové nebo gelové modeláže nebo pro roztřepené, lámavé a špatně rostoucí nehty.

 • Jak často mám na manikúru chodit?

  Nejlépe samozřejmě pravidelně. Záleží na tom, jak se o nehty sami staráte. Pokud chcete péči nechat zcela na mně, bude ideální potkat se jednou za 14 dní. Pokud o nehty dobře pečujete i doma, stačí přijít jednou za jeden až dva měsíce na usměrnění. Přijít můžete ale klidně třeba jen párkrát do roka. Připravím vaše ruce a nehty pro speciální příležitost, naučím vás správně se o nehty starat a užijete si chvilku relaxace. 

 • Mám na rukou exém, mohu chodit na manikúru?

  Existují případy, kdy byste se měli nejprve poradit s ošetřujícím lékařem, než si necháte udělat manikúru. Jedná se především o případy plísňových a zánětlivých onemocnění nehtu, kožních onemocnění a ekzémů nebo poranění nehtového lůžka například po úrazu. Tyto problémy provedení manikúry nebrání, ale manikúra by mohla prodloužit dobu jejich léčení. 

Balíčky péče o vaše ruce

Máte speciální přání?

Nenašli jste v balíčcích to, co hledáte? Vůbec nevadí. Vybrané procedury je možné objednat samostatně, nebo ve vámi preferované kombinaci.

Nabízím také služby kosmetického poradenství se zaměřením na řešení specifických problémů pleti, nehtů a dermakoporadenství.

Zavolejte mi na 606 244 390.

Nebo si zamluvte termím a dohodneme se na místě.

Rezervace tady

Těším se.

Jana Cimrmanová

Chcete mít manikúru ZDARMA?

Ano, i to je možné.

Spolehlivý způsob, jak mít manikúru zdarma je nechat se obdarovat poukazem na péči. Určitě se vás pořád někdo ptá, co si přejete k vánocům, narozeninám.

Stačí poslat odkaz

 

Manikúru, jako dárek ode mě můžete získat také, pokud mi pomůžete s propagací mého salonu. Přivedete kamarádky, doporučíte mě na facebooku, napíšete recenzi.