Znáte ten pocit, když vyjdete od kadeřníka. Vaše vlasy jsou nadýchané, voní. Vaše sebevědomí povyrostlo. Jdete po ulici a cítíte se skvěle.

Představte si, jak odcházíte z kosmetiky. Váš obličej září, pleť je čistá jako po koupeli v horském potůčku, růžová, jakoby se nadechla čerstvého vzduchu, pružná a plná života. Jste mladší o pár let.

Zázrak? Ne, jen profesionální péče.

Přijďte ji zažít

Co vás často zajímá

 • Jak procedura probíhá?

  Začneme diagnostikou. Podíváme se jaký typ pleti máte a jakou péči vaše pleť potřebuje. Váš obličej a dekolt důkladně vyčistím a zbavím zbytků líčení. Základem krásného obličeje je upravené obočí. Vytvořím vám pěkný tvar, eventuelně obočí obarvím do požadovaného odstínu. Domluvit se také můžeme na obarvení řas. Dále už dle vašich preferencí udělám peeling obličeje, hloubkové vyčištění ultrazvukovou špachtlí, nebo si můžete dopřát omlazení pomocí galvanické žehličky, která uvolní všechny nečistoty, zprůchodní zanesené póry, sjednotí tonus pleti a zmírní tmavé kruhy. Nejpříjemnější částí je kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu, která zpevní pleť a uvolní stres. Na závěr vybereme pleťovou masku, která nejvíce prospěje vašemu typu pleti. Tu můžeme doplnit o oční masku nebo aplikaci séra. Pak ještě dopřejeme pleti zklidnění vhodným krémem a pokud se chystáte mezi lidi, mohu vás zpět nalíčit.

 • Jaké používáte přípravky?

  Po několika letech testování různých značek jsem zakotvila u profesionální české kosmetiky značky FOR LIFE & MADAGA. Vyhovuje mi nejen díky kompletnímu rozsahu sortimentu pro všechny typy pleti včetně problematické a hypercitlivé, ale především skvělou účinností. Všechny výrobky jsou příjemné při použití, ale hlavně opravdu fungují a dlouhodobě podporují správné fungování pleti. Kdo vyzkoušel, potvrdí. Přijďte se přesvědčit i vy. Pro líčení používám profi řady od MARY KAY.

 • Jaké služby si mohu dopřát

  Co se týká kosmetického ošetření, mrkněte níže na stránce na balíčky péče a vyberte si, která kombinace vám bude nejlíp vyhovovat. A pokud jste nenašli, co hledáte, zavolejte mi na 606 244 390. Pokusím se splnit všechna vaše přání, určitě se dohodneme. Kromě léčebného kosmetického ošetření nabízím také služby vizážistky, denní a speciální svatební a plesové líčení a služby kosmetického poradenství. Pokud vás toto zajímá, více informací najdete tady.

 • Mohu u vás nakoupit kosmetické přípravky?

  Můžete. A mohu vám to jen doporučit. Profesionální přípravky jsou daleko účinnější než většina kosmetiky nabízená v drogeriích a maloobchodní distribuci. A vůbec to neznamená, že je drahá. Běžně používané řady mám k dispozici v salonu, specializované přípravky a doplňkový sortiment pro vás po dohodě objednám za velkoobchodní ceny.

Balíčky kosmetické péčePozor! Stálé klientky mají při kompletní péči výrazné slevy.

 • Celková kosmetika
 • 850Kč

 • 60min.
 • odlíčení obličeje

  tonizace pleti

  úprava obočí

  peeling obličeje

  hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí

  kosmetická masáž obličeje

  pleťová maska dle typu pleti

  závěrečné ošetření krémem

 • objednat

Máte speciální přání?

Nenašli jste v balíčcích to, co hledáte? Vůbec nevadí. Vybrané procedury je možné objednat samostatně, nebo ve vámi preferované kombinaci.

Nabízím také služby kosmetického poradenství se zaměřením na řešení specifických problémů pleti, nehtů a dermakoporadenství.

Zavolejte mi na 606 244 390.

Nebo si zamluvte termím a dohodneme se na místě.

Rezervace tady

Těším se.

Jana Cimrmanová

Chcete mít kosmetiku ZDARMA?

Ano, i to je možné.

Spolehlivý způsob, jak mít kosmetiku zdarma je nechat se obdarovat poukazem na péči. Určitě se vás pořád někdo ptá, co si přejete k vánocům, narozeninám.

Stačí poslat odkaz

 

Kosmetiku, jako dárek ode mě můžete získat také, pokud mi pomůžete s propagací mého salonu. Přivedete kamarádky, doporučíte mě na facebooku, napíšete recenzi.